Shandong Kelang Biological Equipment Co., Ltd

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shandong Kelang Biological Equipment Co., Ltd

dobra jakość Sprzęt do parzenia w dużej skali na sprzedaż
dobra jakość Sprzęt do parzenia w dużej skali na sprzedaż
Dziękuję za współpracę. Kiedy zdecydowaliśmy się na zakup używanego browaru wyprodukowanego przez Państwa firmę CGET, nie byliśmy do końca pewni, ponieważ chcemy założyć browar w Grecji i jak państwo wiedzą, ten kraj wciąż znajduje się w głębokim kryzysie. Jestem naprawdę zaskoczony dobrą jakością.

—— Jurgen

Uwielbiam te czołgi, sprawiają, że nasza część rozrywkowa jest piękniejsza i bardziej zrelaksowana. Dobra jakość, dobry sprzedawca, dobry wybór!

—— Andy Wood

Im Online Czat teraz

Shandong Kelang Biological Equipment Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Shandong Kelang Biological Equipment Co., Ltd Shandong Kelang Biological Equipment Co., Ltd Shandong Kelang Biological Equipment Co., Ltd Shandong Kelang Biological Equipment Co., Ltd Shandong Kelang Biological Equipment Co., Ltd Shandong Kelang Biological Equipment Co., Ltd Shandong Kelang Biological Equipment Co., Ltd
公司 大门

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : CGET GD
Ilość pracowników : 200~500
Coroczne wyprzedaże : 20000000-40000000
Rok założenia : 1997
pc Export : 50% - 60%
Kelangcompany założona w 1997 r. Z siedzibą w Jinan, Shandong zapewnia kapitał zarejestrowany 52 300 000, z ponad 800 pracownikami. Firma jest high-tech na polu fermentacji i produktywne nowoczesne przedsiębiorstwo usługowe na polu fermentacji. Zapewnij klientom systemowe rozwiązanie nietypowego odnawiania technicznego w zakresie fermentacji zostało przekazane Pierwszej Osobie w dziedzinie outsourcingu usług fermentacji!

Firma świadczy usługi w zakresie technologii projektu fermentacji dla przedsiębiorstw w zakresie Alkoholu, przypraw, biofarmacji i wszelkich innych linii do bio-fermentacji. Serwis obejmuje projekt propozycji technologii, kompletny zestaw sprzętu, instalację projektu aplikacji, techników szkoleń, usługi finansowe itp. spinki do mankietów.

品牌.jpg

Nasze produkty zostały wyeksportowane do wielu krajów na świecie, a nasza firma nawiązała długoterminowe i przyjazne stosunki współpracy z Rosją, Stanami Zjednoczonymi, Kanadą, Wielką Brytanią, Australią, Nową Zelandią, Kenią, Mołdawią, Izraelem, Singapurem, Filipinami, Indie, Holandia i wiele innych krajów i regionów, wysoko oceniając naszych klientów.

jianjie.jpg

Szczegóły kontaktu
Shandong Kelang Biological Equipment Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Ma

Tel: 86-534-2156655

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)